Akademia Szachowa E6

Dzieci grające w szachy dostrzegają w nich przede wszystkim zabawę, nie zdając sobie sprawy, że bawiąc się doskonalą swój umysł, rozwijają pamięć i uwagę. Szachy odgrywają istotną rolę w nabywaniu umiejętności wykorzystywanych w życiu codziennym. Uczą sprawnego i logicznego myślenia, oceniania i przewidywania w różnych sytuacjach, kreowania wydarzeń na szachownicy, a także konsekwencji i wytrwałości w działaniu.

Akademia 2

 Zapisy dzieci na zajęcia szachowe w Warszawie:

- telefonicznie: 605 616 272

- mailem: e6.biuro@wp.pl

Zajęcia Akademii Szachowej E6 odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają 45 minut. Opłata miesięczna za udział w szkoleniu szachowym wynosi: 140 złotych  (opłata miesięczna za udział w zajęciach szachowych drugiego dziecka: 120 złotych).
Nauka szachów prowadzona jest w małych grupach w formie zabawowej z aktywnym udziałem dziecka. Przed zajęciami szachowymi dzieci są odbierane ze świetlicy szkolnej, a po ich zakończeniu są odprowadzane z powrotem. Oferta zajęć dostosowana jest do wieku dzieci oraz poziomu umiejętności uczestników szkolenia:

Zajęcia dla początkujących przeznaczone dla dzieci rozpoczynających przygodę z szachami, obejmują naukę podstawowych zasad gry oraz elementarnych umiejętności szachowych.

Zajęcia dla średniozaawansowanych – przeznaczone dla dzieci, które znają zasady gry w szachy, a celem szkolenia jest przekazanie najważniejszych wiadomości z zakresu debiutów, strategii, taktyki i teorii końcówek.

Zajęcia dla zaawansowanych – szkolenie ukierunkowane na doskonalenie umiejętności szachowych oraz przygotowywanie do startów w turniejach.

ASz4

Regulamin Akademii Szachowej E6

1) Zajęcia szkoleniowe prowadzone są jeden raz w tygodniu.

2) Uczestnicy zajęć dzieleni są na małe grupy szkoleniowe w zależności od poziomu umiejętności gry w szachy.

3) Zapisy na naukę gry w szachy do odpowiednich grup można dokonywać przez cały okres szkolenia w miarę wolnych miejsc.

4) Prowadzący zajęcia zapewnia niezbędny sprzęt szachowy.

5) Zajęcia, które zostały odwołane są odpracowywane lub obniżana jest miesięczna opłata za szkolenie, natomiast zajęcia, które nie odbyły się ze względu na kalendarz nauki w szkole nie są odpracowywane.

6) Ustaloną miesięczną opłatę za zajęcia szachowe prosimy wpłacać (do 15 dnia danego miesiąca) na konto firmy lub przekazywać instruktorowi prowadzącemu szkolenie.

7) Uczestnicy zajęć szachowych zapisani na świetlicę szkolną przed zajęciami są zabierani ze świetlicy, a po zakończeniu zajęć są odprowadzani do świetlicy.

8) Uczestnicy zajęć niezapisani na świetlicę szkolną:
– powinni posiadać upoważnienie rodziców (opiekunów prawnych) na samodzielne przychodzenie na zajęcia szachowe i samodzielny powrót do domu po ich zakończeniu
– lub na naukę szachów powinni być przyprowadzani przez dorosłych opiekunów, a po zajęciach przez nich odbierani.

 

Publikuj

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS